Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor? Vermem Seni Ellere hangi şehirde çekiliyor?

Son dönemin dikkat çeken yapımlarından biri olan “Vermem Seni Ellere” dizisi, izleyicilerin merak konusu haline geldi. Özellikle dizi tutkunlarının sıkça sorduğu “Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor?” ve “Vermem Seni Ellere hangi şehirde çekiliyor?” gibi soruların yanıtları aranıyor. İşte, bu merak edilen detaylarla ilgili bilgiler…

Son dönemin dikkat çeken

Vatandaşlar, son dönemin popüler dizilerinden biri olan “Vermem Seni Ellere”nin çekim yerini merakla araştırıyor. Dizi tutkunlarının sıkça sorduğu sorulardan biri olan “Vermem Seni Ellere nerede çekiliyor?” sorusunun cevabı için kamera ekibinin hangi şehirde olduğu merak konusu. Detaylar haberimizde!

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor?

Vermem Seni Ellere adlı dizi, film yapımcılığı alanında faaliyet gösteren AKN Film tarafından üretilmektedir ve çekimleri Ordu’da gerçekleştirilmektedir. Kabadüz ilçesinde, Çambaşı Yaylası ve Çelikkıran Obası gibi yerlerde de set kurulmuştur.

Dizinin temeli, Forever More adlı diziden uyarlanmıştır ve bu uyarlamada oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekicidir.

Vermem Seni Ellere’nin oyuncu kadrosunda Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran gibi önemli isimler bulunmaktadır.

Vermem Seni Ellere hangi şehirde çekiliyor?

Vermem Seni Ellere dizisi Ordu‘da çekilmektedir. Dizinin geçtiği köy Ordu’da bulunmaktadır. Dizideki Çelikkıran obası, Çambaşı yaylası vb. gibi yerler Ordu’nun Kabadüz ilçesinde bulunduğu bilinmektedir.