Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uzman Er ve Erbaş Başvurularında son 2 GÜN!!! Uzman Er, Erbaş nasıl olunur? Başvuru şartları ve tarihi ne?

Milli Savunma Bakanlığı, 2024 için uzman erbaş alımı başvurularının son tarihini duyurdu. Başvurular, KPSS puanı aranmaksızın lise mezunu adaylar için geçerli. İşte tüm detaylar..

Milli Savunma Bakanlığı, 2024

MSB’nin yayımladığı başvuru kılavuzunda, alınacak uzman erbaşların tam listesi ve detayları yer alıyor. Bu alımlar, farklı uzmanlık alanlarında ve Kuvvet Komutanlıkları bünyesinde gerçekleştirilecek. Adaylar, başvuru süresinin sonuna kadar gerekli belgeleri tamamlayarak başvurularını tamamlayabilirler.

UZMAN ER ER BAŞ BAŞVURU TARİHİ

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 2024 yılı için teknik sınıflarda uzman erbaş alımı başvurularının son tarihini duyurdu. KPSS puanı şartı olmayan bu alımlar için başvurular, 17 Mart 2024 tarihine kadar https://personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden e-Devlet kapısı aracılığıyla online olarak yapılabilecek. Ancak, başvuruların posta yoluyla veya şahsen yapılmaması gerekiyor.

UZMAN ER, ERBAŞ BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru şartları arasında Türk vatandaşı ve erkek olmanın yanı sıra en az lise veya dengi bir okuldan mezun olmak da bulunuyor. Adayların 2024 yılının Ocak ayının ilk günü itibariyle 27 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor. Bu kapsamda, 01 Ocak 1997 ve daha sonrasında doğmuş olan adaylar başvuru yapabilecekler.

deneme bonusu