Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Solo Leveling 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Solo Leving 2. sezon yayınlandı mı?

Solo Leveling’in 2. sezon onayı beklenenden önce geldi.

Solo Leveling'in 2. sezon

Solo Leveling’in 2. sezon onayı beklenenden önce geldi. İlk sezonun son bölümünün ardından izleyicilerin ilgisini çeken popüler anime serisi, bu yıl içinde yeni sezon bölümleriyle geri dönecek. Peki, Solo Leveling 2 sezon ne zaman yayınlanacak? Solo Leving 2. sezon yayınlandı mı?

Solo Leveling 2 sezon ne zaman yayınlanacak?

Crunchyroll’un açıklamasına göre, Solo Leveling’in 2. sezonu, 2024’ün dördüncü çeyreğinde yayınlanacak. Bu devam sezonu, 13 bölümden oluşacak ve toplamda 25 bölüm izlenebilir hale gelecek.

Solo Leveling, Sung Hun’un aynı adı taşıyan manhwasından uyarlandı. Henüz 45 bölümü işlenen 200 bölümlük eserin, ilerleyen yıllarda da devam etme ihtimali oldukça yüksek görünüyor.

Solo Leveling konusu nedir?

Solo Leveling adlı anime, büyük bir hayran kitlesi tarafından sevilerek takip edilen bir yapım olarak biliniyor. A-1 Pictures tarafından ünlü manhwa’dan uyarlanan dizi, 2. sezon onayını aldı ve çıkış tarihi de belli oldu.

Solo Leveling, insanların doğuştan gelen yetenekleriyle canavarlarla savaştığı bir evrene odaklanıyor. Maceranın merkezinde yer alan Sung Jinwoo, bu evrende en düşük seviyedeki avcılardan biri olarak tanıtılıyor. Ancak bir dizi olayın ardından hayatı değişiyor ve “Sistem” adı verilen bir güç kazanıyor. Bu güç sayesinde görevler alıp seviye atlayabiliyor.

deneme bonusu