Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Siyah noktaların geride izi bile kalmıyor! Maskelere para harcama devrini kapatan doğal yöntem

Cildin estetik görünümüne zarar veren siyah notalar herkesin kurtulmak istediği bir sorundur.

Cildin estetik görünümüne zarar

Siyah noktalar cilt yüzeyinde bulunan gözeneklerin tıkanması sonucunda ortaya çıkar. Ciltte biriken yağın gözenekler yardımı ile dışarı atılamamasından dolayı oluşan siyah nokta sorunu herkesin karşı karşıya kalabileceği bir cilt problemidir.

Ciltte birken yağın burada siyah bir renge geçerek siyah noktaya dönüşmesine karşı alınabilecek bazı önlemler bulunuyor. Doğal yöntemlerin kullanılması ile ciltte siyah nokta sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz. Siyah noktalardan kurtulmanın püf noktası olarak bilinen doğal yöntem şu şekilde karşımıza çıkıyor:

Cilt bakımında kullanılan doğal yöntemler cildimizin pürüzsüz ve doğal bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Siyah nokta sorunundan kurtulmak için karşımıza çıkan doğal yöntem ise kil maskesi ve gül suyundan oluşan bir karışım. Yeşil kil maskesi v gül suyu siyah noktalardan arındırırken cildi besler.

içerisinde Bu doğal maskeyi hazırlamak için ilk olarak bir kap içerisinde gül suyu ile kil maskesini karıştırın. Kıvamlı bir karışım elde ettiğinizde doğal maskeyi cildinize uygulayın. Maske cildinizde 15 dakika adar bekledikten sonra ılık su ile cildinizi yıkayabilirsiniz.

Bu doğal karışım cilde parlaklık verirken siyah noktalardan da cildi arındırır.  Cildi besleyen doğal maskeyi düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

deneme bonusu