Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kirli Sepeti neden yok? 8 Nisan NOW TV yayın akışı

NOW TV kanalında Cumartesi akşamları milyonları ekran başına kilitleyen Kirtli Sepeti dizisi hayranları Kirli Sepeti bu akşam var mı, neden yok? Kirli Sepeti yeni bölüm ne zaman? 7 Nisan 2024 NOW TV yayın akışı konularını araştırıyor.

NOW TV kanalında Cumartesi

İstanbul’un gözde mahallelerinden birinde geçen ve site sakinleri ile hizmetlilerinin iç içe geçen hikayelerini konu alan “Kirli Sepeti” dizisinin 26. yeni bölümü, büyük bir merakla beklenmekteydi. Ancak, NOW TV’nin sevilen yapımı, 7 Nisan Pazar akşamı yayın akışında yer almıyor. Dizi takipçileri, “Kirli Sepeti bu akşam neden yok, yayınlanmadı?” sorusuna cevap ararken, yapımcılığını MedYapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu diziyle ilgili son detaylar merak konusu oldu. 26. bölümün yayın tarihi ise izleyicilerle paylaşıldı.

Kirli Sepeti Yeni Bölüm Bu Akşam Yayınlanmayacak, Peki Yeni Bölüm Ne Zaman?

Kirli Sepeti’nin hikayesi, zengin bir mahallede yaşananlar ve burada çalışan hizmetlilerin yaşamlarını odak noktasına alıyor. 26. bölümüyle bu akşam izleyicisiyle buluşması beklenen dizi, yayın programında yer almıyor. Bayram dolayısıyla yapılan çekimlerin ara vermesi sebebiyle, dizi bu hafta ekrana gelmeyecek. Ancak hayranlarının merakını bir nebze olsun dindirecek haber, yeni bölümün yayın tarihinin açıklanması oldu. Kirli Sepeti’nin 26. bölümü, 14 Nisan Pazar günü NOW TV’de izleyicilerle buluşacak.

Kirli Sepeti Son Bölümde Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde, Medine’nin hayallerine kavuşma şansını kendi hataları yüzünden kaybetmesiyle, durumu düzeltmek Songül’ün omuzlarına düşüyor. Songül, Medine için seferber olurken, hayatında ilk defa başka bir kadın yüzünden terk edilmenin acısını yaşıyor; bu acıyı yaşatan da kendi oğlu İlkkan oluyor. Diğer yandan, Hayriye’nin başkalarına yardım etme çabası, beklenmedik sonuçlar doğuruyor. Hayriye, bir başkasının hayatını kurtarmak için kendi işinden ve aşkından vazgeçiyor.

 NOW TV Yayın Akışı 7 Nisan 2024 

19:00 – Now Ana Haber

20:00 – Yabancı Sinema “Prestij Meselesi”

22:45 – Kirli Sepeti (Tekrar)

01:45 – Kefaret

03:45 – Fatih Savaş İle Sahur Sohbetleri

05:15 – Adım Farah

Kirli Sepeti’nin yeni bölümüyle ilgili detaylar ve dizinin hikayesine dair merak edilenler, izleyicileri 14 Nisan’da NOW TV ekranlarına kilitleyecek.

deneme bonusu