Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayseri İl Emniyet Müdürü olarak atanan Atanur Aydın Kimdir? Atanur Aydın Kaç Yaşında Nereli?

Atanur Aydın kimdir sorusunun cevabı, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmasıyla gündeme oturdu. 1973 yılında Kars’ta doğan Aydın, Türk Emniyet Teşkilatı’nın önemli isimlerinden biridir. Polis Akademisi mezunu olan Aydın, uzun yıllar çeşitli görevlerde bulunmuş ve son olarak Van İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmıştır. İşte Atanur Aydın’ın kariyeri ve yeni görevi hakkında detaylar…

Atanur Aydın kimdir sorusunun

Atanur Aydın Kimdir?

1973 yılında Kars’ta doğan Aydın, polislik kariyerine 1994 yılında Polis Akademisi’nden mezun olarak adım atmıştır.

Profesyonel hayatına Komiser Yardımcısı rütbesiyle başlayan Aydın, görev yaşamı boyunca çeşitli kademelerde önemli görevler üstlenmiştir. Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, Artvin İl Emniyet Müdürlüğü, Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü, İzmir İl Emniyet Müdürlüğü, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Daire Başkanlığı ve Teftiş Kurulu Başkanlığı gibi çeşitli birimlerde çalışmıştır. Son olarak Hakkari İl Emniyet Müdürlüğü görevini başarıyla yürütmüştür.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yapılan atama kararıyla Van İl Emniyet Müdürü olarak görevlendirilen Aydın, bu yeni görevine başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.