Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelin evi Kübra kim? Yemekteyiz Kübra Nur Seven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en sevilen programlarından biri olarak dikkati çeken Yemekteyiz programına katılan ve daha önce Gelin Evi isimli programla meşhur olan Kübra Nur Seven hakkındavatandaşlar sıkça sorgular yapıyor. Peki Gelin evi Kübra kim? Yemekteyiz Kübra Nur Seven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekranların en sevilen programlarından

Zuhal topal tarafından sunuculuğu gerçekleştirilen ekranların en uzun soluklu ve sevilen programlarından biri olarak dikkati çeken Yemekteyiz programına katılan ve daha önce Gelin Evi isimli programla meşhur olan Kübra Nur Seven hakkındavatandaşlar sıkça sorgular yapıyor. Peki Gelin evi Kübra kim? Yemekteyiz Kübra Nur Seven kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yemekteyiz Kübra Nur Seven kimdir?

Kübra Nur Seven, Perşembe günü ekranların sevilen yarışma programı “Yemekteyiz”de izleyicilerle buluşacak. Kübra Nur Seven, 33 yaşında ve aslen Trabzonlu. Şu anda çalışmayan Kübra Nur Seven, tiyatroya olan tutkusuyla biliniyor ve sahne sanatları konusunda uzmanlaşmayı hedefliyor. 1991 doğumlu ve aslen Trabzonlu olan Kübra Seven, yarışmaya Maltepe’den katılıyor. Genç yaşına rağmen pek çok işte çalışan Kübra gelin, kasiyerlikten kuaförlüğe kadar her alanda kendini göstermiş. 5 yıllık evli olan genç gelin yarışmada büyük ilgi gördü.

deneme bonusu