Süper Lig takımlarından Galatasaray, gelecek sezon için transfer çalışmalarına hız verdi. Teknik direktör Okan Buruk’un transfer listesini oluşturduğu sarı-kırmızılı ekip, gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmayı hedefliyor. Bu doğrultuda sportif direktör Erden Timur, transfer çalışmalarını sıklaştırdı ve ilk transfer avı için Fransa’ya gitti.

Galatasaray, bu sezon Süper Lig şampiyonluk mücadelesine odaklanmış durumda. Rakipleriyle arasındaki puan farkını korumaya çalışan Cimbom, zirvede yer alarak mutlu sona ulaşmayı hedefliyor. Son olarak Kasımpaşa’yı 4-3 mağlup eden Galatasaray, bu galibiyetle moral buldu.

Gelecek sezon için takımı güçlendirmeyi planlayan Galatasaray, orta sahaya net bir takviye yapmayı hedefliyor. Teknik direktör Okan Buruk’un Ndombele’nin performansından memnun olmaması nedeniyle orta sahaya takviye yapma kararı aldığı belirtiliyor. Ayrıca, orta sahada Torreira’nın yükünü azaltarak daha dengeli bir kadro oluşturmayı amaçlıyorlar.

Galatasaray’ın transfer çalışmaları ve gelecek sezon için hazırlıkları devam ediyor. Sarı-kırmızılı takım, taraftarlarını memnun edecek bir kadro oluşturarak şampiyonluk mücadelesine devam etmek istiyor.