Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gaddar 11.bölüm fragmanı yayınlandı

Dizi tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği an geldi çattı! Gaddar’ın 11. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyicileri büyük bir heyecan sardı. Merakla beklenen gelişmelerin ipuçlarını taşıyan fragman, izleyicilerin zihinlerinde birçok soru işareti bıraktı. Ana karakterlerin başından geçen olaylar ve yeni gelişmeler hakkında merak edilen her şeyi derledik. Gaddar hayranlarının sorularına yanıt aramak için haberimizi okumaya devam edin!

Dizi tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği

Türkiye’nin merakla beklenen dizisi Gaddar’ın 11. bölüm fragmanı nihayet izleyicilerle buluştu. Heyecanla beklenen yeni bölümde neler olacağına dair ipuçlarını taşıyan fragman, dizi tutkunlarını heyecanlandırdı. Başrol oyuncularıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizi, yeni bölümüyle ekranlara adeta damga vurmaya hazırlanıyor. Fragmanda ortaya çıkan detaylar ve izleyicilerin merak ettiği soruların cevapları haberimizde!

Gaddar 11.bölüm fragmanı yayınlandı

Gaddar dizisinin son bölümünde: Dağhan Aydan’ı kurtarabilmek için Ekber’i salmak zorunda kalır ve ondan haber beklemeye başlar. Bir yandan da Müdür ve Kurt son kurşunlarını boşa harcamış olurlar ve Ekber artık Kurt’u ihanet etmekle suçlar. Ekber adamlarını Kurt’un peşinden gönderip bulmalarını ister.

Dağhan Aydan’ı kurtarmak için birçok engelle savaşmak zorundadır. Ekber onun zor durumda olmasını kullanarak adeta oyun oynar. Dağhan Aydan’ı kurtarabilmek için herkesten yardım ister. Yaşanan bu olay aralarında olanları konuşmak için bir fırsat yaratır. Dağhan Aydan’ın başını belaya soktuğu için Enver’e bedelini ödetmeye kara verir.Ekber Enver’in de ona pusu kurduğunu öğrenir, Enver babasının adamlarıyla karşı karşıya gelir. Enver adamları arasında bir babasına haber uçuran bir muhbir olduğundan emin olur, onu aramaya başlar.

Oya Ekber’in kızına yaptıklarını öğrenince evini basar. Ekber Oya’dan hiç beklemediği kadar büyük bir tepki alır. Rüzgâr Enver ile çok sık takılmaya başlar ve Davut bu durumdan rahatsız olur. Bu yakınlık evde yaşanacak yeni bir tartışmaya sebep olur.

Yağmur başına gelenleri atlatamadığı ve Ekber’den kurtulamadıkları için onunla konuşmayı düşünür. Gürkan ‘’gaddar’’ın izini sürerken başı derde giren birinden haberdar olur ve suçüstü yapabilmek amacıyla Dağhan’ın çevresinde olmaya devam eder.

Gaddar 11. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

deneme bonusu