Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gaddar 11. bölüm fragmanı | Gaddar 11. bölümde neler olacak?

Gaddar 11. bölüm fragmanı dizi hayranları tarafından merakla araştırılıyor.

Gaddar 11. bölüm fragmanı

Gaddar 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı? merak ediliyor. Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan ve Onur Saylak’ın başrollerinde yer aldığı dizi Gaddar’da Dağhan Aydan’ın başını belaya soktuğu için Enver’e bedelini ödetmeye kara verdi. Ekber Enver’in de ona pusu kurduğunu öğrendi, Enver babasının adamlarıyla karşı karşıya geldi. Peki, Gaddar 11. bölümde neler olacak? Gaddar 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

GADDAR 11. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Gaddar 11. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Gaddar fragmanları izlemek için tıklayın.

Gaddar 11. bölümüyle 29 Mart Cuma saat 20.00’de NOW’da!

GADDAR 10. BÖLÜM ÖZETİ

Dağhan Aydan’ı kurtarabilmek için Ekber’i salmak zorunda kalır ve ondan haber beklemeye başlar.Bir yandan da Müdür ve Kurt son kurşunlarını boşa harcamış olurlar ve Ekber artık Kurt’u ihanet etmekle suçlar. Ekber adamlarını Kurt’un peşinden gönderip bulmalarını ister.Dağhan Aydan’ı kurtarmak için birçok engelle savaşmak zorundadır. Ekber onun zor durumda olmasını kullanarak adeta oyun oynar. Dağhan Aydan’ı kurtarabilmek için herkesten yardım ister. Yaşanan bu olay aralarında olanları konuşmak için bir fırsat yaratır.Dağhan Aydan’ın başını belaya soktuğu için Enver’e bedelini ödetmeye kara verir.Ekber Enver’in de ona pusu kurduğunu öğrenir, Enver babasının adamlarıyla karşı karşıya gelir. Enver adamları arasında bir babasına haber uçuran bir muhbir olduğundan emin olur, onu aramaya başlar.Oya Ekber’in kızına yaptıklarını öğrenince evini basar. Ekber Oya’dan hiç beklemediği kadar büyük bir tepki alır. Rüzgâr Enver ile çok sık takılmaya başlar ve Davut bu durumdan rahatsız olur. Bu yakınlık evde yaşanacak yeni bir tartışmaya sebep olur.

Yağmur başına gelenleri atlatamadığı ve Ekber’den kurtulamadıkları için onunla konuşmayı düşünür. Gürkan ‘gaddar’ın izini sürerken başı derde giren birinden haberdar olur ve suçüstü yapabilmek amacıyla Dağhan’ın çevresinde olmaya devam eder.

deneme bonusu