Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Fatih Akşener Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Meral Akşener’in Oğlu Fatih Akşener Biyografisi

Meral Akşener’in oğlu olarak bilinen Fatih Akşener, Türk iş insanı ve girişimcidir. Peki, Fatih Akşener kimdir? Fatih Akşener kaç yaşında?, Meral Akşener’in oğlu kimdir? İşte Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener biyografisi:

Meral Akşener'in oğlu olarak

Fatih Akşener Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında? Meral Akşener’in Oğlu Fatih Akşener Biyografisi

Meral Akşener’in oğlu olarak bilinen Fatih Akşener, Türk iş insanı ve girişimcidir. Peki, Fatih Akşener kimdir? Fatih Akşener kaç yaşında?, Meral Akşener’in oğlu kimdir? İşte Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener biyografisi:

İstanbul’da 1984 yılında doğan Fatih Akşener, eğitim hayatına Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde başlamış ve bu alanda eğitim almıştır. Daha sonra yüksek lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programında tamamlamıştır.

Fatih Akşener‘in ailesi, Fatih Akşener annesi kimdir? Fatih Akşener babası kimdir? sorusunun cevabı annesi Meral Akşener ve babası Tuncer Akşener’dir. Ailenin siyaset ve kamuoyuyla olan ilişkisi, Fatih Akşener’in yaşamını da etkilemiştir.

İş hayatına 2008 yılında Mercedes-Benz Türk A.Ş.’de Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Fatih Akşener, bu süreçte önemli deneyimler kazanmıştır. Daha sonra 2012 yılında Türk Telekom’a geçiş yapmış ve Girişimcilik Programları Proje Yöneticisi olarak görev almıştır. Bu görevde bulunduğu süre boyunca girişimcilik ve inovasyon alanlarında önemli çalışmalara imza atmıştır.

2015-2017 yılları arasında ise KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde Program Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Bu süreçte girişimcilik alanında önemli projelere liderlik etmiş ve başarılar elde etmiştir.

2017 yılında kendi girişimi olan şirkette çalışmaya başlayan Fatih Akşener, girişimcilere ve şirketlere inovasyon ve girişimcilik alanında danışmanlık yapmaktadır.

Fatih Akşener Ümit Dikbayır  arasında ilişki ne? Ümit Dikbayır’ın Meral Akşener’in oğlu Fatih Akşener hakkında yaptığı açıklamaların parti içinde ve kamuoyunda nasıl bir etki yaratacağı önemli bir konudur. Fatih Akşener İYİ parti süreci kamuoyu tarafından takip ediliyor.

Fatih Akşener Kimdir?

Fatih Akşener  İstanbul’da 1984 yılında doğdu.  Fatih Akşener eğitimi Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde başlamış ve bu alanda lisans eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra yüksek lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programında almıştır.

Fatih Akşener’in annesi Meral Akşener, Türk siyasetinin önemli isimlerinden biridir.

İş hayatına 2008 yılında Mercedes-Benz Türk A.Ş.’de Ar-Ge Mühendisi olarak başlamıştır. Daha sonra Türk Telekom’a geçiş yaparak Girişimcilik Programları Proje Yöneticisi olarak görev almıştır. Bu dönemde girişimcilik ve inovasyon alanlarında çalışmış ve deneyim kazanmıştır.

2015-2017 yılları arasında KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde Program Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Bu süreçte girişimcilik alanında önemli projelerde bulunmuş ve başarılar elde etmiştir.

2017 yılında kendi girişimi olan bir şirkette çalışmaya başlamış ve girişimcilere ve şirketlere inovasyon ve girişimcilik alanında danışmanlık yapmıştır.

Fatih Akşener Eğitimi ve Mesleği

Fatih Akşener hangi üniversite mezunu? Fatih Akşener, eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra Koç Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programına devam etmiştir.

Meslek olarak, Fatih Akşener iş hayatına Ar-Ge Mühendisi olarak başlamıştır. İlk iş deneyimini Mercedes-Benz Türk A.Ş.’de gerçekleştirmiştir. Daha sonra Türk Telekom’a geçiş yaparak Girişimcilik Programları Proje Yöneticisi olarak görev yapmıştır. Bu süreçte girişimcilik alanında çalışmış ve deneyim kazanmıştır.

2015-2017 yılları arasında KWORKS – Koç Üniversitesi Girişimcilik Araştırma Merkezi’nde Program Koordinatörü olarak görev yapmıştır.