Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Emeklilere müjde ING’den ek promosyon fırsatı geldi! Bu tarihler arasında yapana ek 3 bin TL…

ING Türkiye, emeklilere yönelik koşulsuz nakit promosyon tutarını yükseltti. Detaylar haberimizde…

ING Türkiye, emeklilere yönelik

Emekli maaşını 28 Mart – 30 Nisan arasında 3 yıl boyunca ING Türkiye’den alma taahhüdü veren mevcut ve yeni müşteriler 12 bin liraya varan ek koşulsuz nakit promosyonundan yararlanabiliyor

ING Türkiye, emeklilere yönelik koşulsuz nakit promosyon tutarını artırdı.

15 BİN TL’YE KADAR NAKİT PROMOSYON

Bankadan yapılan açıklamaya göre, ING Türkiye, emekliler için 15 bin liraya varan nakit promosyon fırsatı sunuyor.

Emekli maaşını ING Türkiye’ye taşıyan emekliler, maaş tutarına göre 12 bin liraya varan ek koşulsuz nakit promosyon kazanıyor.

EMEKLİ MAAŞINI İLK KEZ ING’YE TAŞIYANLARA 15 BİN TL FIRSATI

Emekli maaşını ilk defa ING’ye taşıyanlar, vadesiz hesaplarına bağlı verecekleri otomatik fatura talimatlarına 3 bin liraya varan ek nakit promosyon kazanarak toplamda 15 bin liraya varan nakit promosyon fırsatından yararlanabiliyor.

12 BİN TL KOŞULSUZ PROMOSYON

Emekli maaşını 28 Mart – 30 Nisan arasında 3 yıl boyunca ING Türkiye’den alma taahhüdü veren mevcut ve yeni müşteriler 12 bin liraya varan ek koşulsuz nakit promosyonundan yararlanabiliyor.

GELİR TUTARINA GÖRE HESAPLAMALAR

Emekli maaşını ING’den almaya başlayanlar, 1 aylık toplam gelir tutarları 10 bin liraya kadar ise 5 bin lira TL, 10 bin – 15 bin lira arası ise 8 bin lira, 15 bin – 20 bin lira arası ise 10 bin lira, 20 bin lira ve üzeri ise 12 bin ek koşulsuz nakit promosyon almaya hak kazanıyor.

EK NAKİT PROMOSYON FIRSATI

Ayrıca, 28 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında ING Türkiye’den ilk kez emekli maaşını alacak olan ve bu tarihler arasında ilk kez nakit promosyonu vadesiz hesaplarına yatan emekli maaş müşterileri, 3 adet ve üzerinde verecekleri her otomatik fatura talimatına 600 lira, toplamda da en fazla 3 bin lira ek nakit promosyon kazanabiliyor.

ING Türkiye emekli maaş müşterileri, dijitalden gerçekleştirecekleri para transferi işlemlerine ve ilk kez alacakları ING Kredi Kartı’na da 1 yıl boyunca ücret ödemiyor.

İhtiyaç kredilerinden avantajlı faiz oranlarıyla yararlanabilen kullanıcılar, 3 ay boyunca ‘Turuncu Ekstra Plus’ avantajlarından puan toplama koşulu olmadan faydalanabiliyor.

deneme bonusu