Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Can Bonomo eşi kimdir? Can Bonomo kaç çocuğu var?

Vatandaşlar, müzik dünyasının sevilen isimlerinden Can Bonomo’nun eşi ve aile hayatıyla ilgili merak içindeler. Can Bonomo’nun eşi kim, kaç çocuğu var gibi soruları cevaplamak için detaylı bir araştırma yapılıyor. Peki, Can Bonomo eşi kimdir? Can Bonomo kaç çocuğu var? İşte Can Bonomo’nun aile hayatına dair tüm detaylar…

Vatandaşlar, müzik dünyasının sevilen

Can Bonomo, hayranlarının merak ettiği konular arasında eşi ve ailesiyle ilgili bilgiler önemli bir yer tutuyor. Pek çok kişi, ünlü müzisyenin özel hayatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırmalar yapıyor. Peki, Can Bonomo eşi kimdir? Can Bonomo kaç çocuğu var? İşte Can Bonomo’nun aile yaşamıyla ilgili merak edilen tüm detaylar…

Can Bonomo eşi kimdir?

Can Bonomo İzmir‘de doğmuş bir Türk şarkıcı, söz yazarı ve oyuncudur. Müzik kariyerine genç yaşlarda gitar çalarak başlamış ve İstanbul’da eğitimine devam etmiştir. Radyo programcılığına başlamış ve kendi programı olan “Can Bonomo Show” ile tanınmıştır. Müzikte başarılı bir kariyeri olan Bonomo, çeşitli albümler ve şarkılar yayınlamıştır. Ayrıca şiir de yazmaktadır ve bu alanda da kitapları bulunmaktadır. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmiş ve yedinci olmuştur.

Can Bonomo kaç çocuğu var?

2018 yılında oyuncu Öykü Karayel ile evlenen şarkıcı Can Bonomo’nun birlikteliği, mutlu bir evlilikle taçlandı. Çiftin, 2021 yılının Nisan ayında sevinçlerine Roman adını verdikleri oğulları dünyaya geldi.

Öykü Karayel, daha önce İbrahim Selim’in sunduğu “Bu Gece” adlı programa konuk olmuştu. Programda, “Bir anda gaza gelip yaptıktan sonra seni çok pişman eden bir şey oldu mu hiç?” sorusuna cevap verirken, öncelikle ‘Hayır’ dedi. Ancak sonrasında, elindeki dövmeyi göstererek ‘Şu’ dedi. Konuyla ilgili konuşan oyuncu, “Ben dövme yapmaya pek eğilimli değilim. Zaten 30 yaşındayım ve hiçbir dövmem yok. Çocuğum oldu diye bu işe mi girişiyorum? Can bu fikirle geldi. Çok romantik, ‘Me’ yazdırmak istiyor ama ben pek istemiyorum. Tamam, çocuğumu çok seviyorum ama… Bu sözleri söylerken bile utanıyorum. Çocuğumun adı ama pek sevmiyorum. Basit bir şey gibi geliyor bana. Kendime bir süre verdim” şeklinde ifade etmişti.

 

deneme bonusu