Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bu fırsatı sakın kaçırmayın! Bankalar faizsiz kredi kampanyasını başlattı! Hemen başvurun faizsiz 20 bin TL cebinize girsin

Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmelerin ardından maddi olarak sıkışan vatandaşlar bankaların kampanyalarına göz atmaya devam ederken birçok bankadan faizsiz nakit avans duyurusu geldi.

Türkiye'de yaşanan ekonomik gelişmelerin

Son dönemlerde Merkez Bankası tarafından alınan kararlar doğrultusunda banka faiz oranları oldukça artarken nakit avans çekimi durumunda uygulanan faiz oranı ise yüzde 5’e yükseldi. Türkiye’de yaşanan ekonomik gelişmelerin ardından maddi olarak sıkışan vatandaşlar bankaların kampanyalarına göz atmaya devam ederken birçok bankadan faizsiz nakit avans duyurusu geldi.

Vatandaşlar arama motorları üzerinde ”faizsiz kredi veren bankalar 2024” araştırması yapmaya devam ederken detaylar oldukça merak edildi. Faizsiz nakit avans veren bankalarla ilgili detaylar belli olurken bankaların bir takım koşulların sağlanması durumunda vatandaşlara 20 bin TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlıyor.

Müşteri memnunmiyetini sağlamak ve müşteri kitlesini genişletmek isteyen vatandaşlar her geçtiğimiz gün farklı kampanyalarla gündeme gelmeye devam ederken peş peşe kampanya duyuruları geldi.

Bankalar vatandaşlara faizsiz kredi imkanı sağlamaya başladı. Faizsiz kredi veren bankalar birçok kişi tarafından merak konusu oldu.

QNB: 6 ay vadeli, 10 bin lira faizsiz nakit avans sunuyor.

Enpara: QNB Finansbank gibi, yeni müşterilerine 6 ay vadeli 10 bin liralık faizsiz nakit avans veriyor.

Akbank: Önceden 30 bin lira veren Akbank, şimdi 10 bin lira faizsiz nakit avans sunuyor.

İş Bankası: Daha önce 6 ay vade ile 30 bin lira sunarken, şimdi 3 ay vade ile faizsiz kredi imkanı sağlıyor.

Denizbank: 30 bin liralık faizsiz kredide 20 bin liraya kadar 6 ay vade, 10 bin liralık nakit avansı ise 3 ay vade ile sunuyor.

On Hesap: 10 bin lira faizsiz kredi kampanyasını 6 ay vade ile sunmaya devam ediyor.

Albaraka: Daha önce 2 ay erteleme sunan kampanyasını iptal ederek, ertelemesiz 6 ay vadeli 15 bin TL faizsiz kredi sunuyor.

ING Bank: Yüksek tutarda verdiği faizsiz kredisini 5 bin liraya indirerek, 6 ay vade ile sunmaya başladı.