Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bayram sonrası e-Devlet’ten yapılacak! Milyonları ilgilendiren gelişme yola çıktı yapmayana cezası çok büyük

Ev sahibi ve kiracı arasında imzalanan kira sözleşmesinin e-Devlet’e taşınmasına yönelik çalışmaların bayram sonrası Meclis’te gündeme geleceği açıklanırken detaylar pek çok kişi tarafından merak konusu oldu.

Ev sahibi ve kiracı

Bayram tatili sonrası Meclis gündemine gelmesi beklenen birçok konudan birisi de kira sözleşmeleri ile ilgili oldu. Ev sahibi ve kiracı arasında imzalanan kira sözleşmesinin e-Devlet’e taşınmasına yönelik çalışmaların bayram sonrası Meclis’te gündeme geleceği açıklanırken detaylar pek çok kişi tarafından merak konusu oldu.

Meclis bayram sonrası birçok konuyu gündeme taşımayı beklerken Ramazan Bayramı tatilinin ardından meclis gündeminde olacak konulardan birisi de kira sözleşmelerinin e-Devlet’e taşınması oldu.

TBMM’nin Ramazan Bayramı sonrası gündeminin oldukça kalabalık olması beklenirken Mart ayında kapalı olan meclis, Nisan ayının başında açıldı ancak bu sefer de araya bayram tatili girdi.

Temmuz ayının ortalarında yaz tatiline girmesi beklenen meclisin bu 3 aylık süreçte önemli konuları gündemine taşıması beklenirken Başkent Üniversitesi Uluslararası Finans ve Bankacılık Bölüm Başkanı ve Ziraat Bankası eski Genel Müdür Yardımcısı Şenol Babuşcu yaptığı açıklamada meclis gündemine ilk olarak kripto para düzenlemesinin geleceğini söyledi.

Son düzenleme ise tüm ev sahibi ve kiracıları ilgilendiriyor. Geçen gün açıklama yapan Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kira sözleşmelerinin artık e devlet kapısı üzerinden imzalanacağını söyledi.