Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Bayburt Belediyesi Temizlik Seferberliği Başlattı

Bayburt Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehir genelinde yıkama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Cadde ve sokaklar tazyikli suyla yıkanarak hijyenik bir ortam sağlanıyor.

Bayburt Belediyesi Temizlik İşleri

Bahar aylarının gelmesiyle birlikte Bayburt Belediyesi, şehir genelinde temizlik seferberliği başlattı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, cadde ve sokaklarda tazyikli suyla yıkama çalışması yapıyor.

Çalışmalar kapsamında şehir merkezi ile mahallelerde bulunan cadde ve ara sokaklar, tazyikli suyla yıkanarak tozlardan ve kirlerden arındırılıyor. Yıkama çalışmaları ile birlikte şehir genelinde daha hijyenik bir ortam sağlanması amaçlanıyor.

Vatandaşlardan da Temizlik Konusunda Hassasiyet Bekleniyor

Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, yaptığı açıklamada, “Şehrimizi daha temiz ve yaşanabilir bir hale getirmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, şehir genelinde yıkama çalışması yapıyor. Bu çalışmalarla birlikte cadde ve sokaklarımız daha temiz ve hijyenik bir görünüme kavuşuyor.” dedi.

Pekmezci, vatandaşlardan da temizlik konusunda hassasiyet beklediklerini belirterek, “Çevreyi temiz tutmak hepimizin görevidir. Lütfen çöplerimizi yere atmayalım ve çevreyi kirletmeyelim. Daha temiz bir Bayburt için hep birlikte çalışalım.” diye konuştu.