Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Arazagak İnstagram Hesabı

Arazagak İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte

Arazagak İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Arazagak isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Arazagak İnstagram

Arazagak İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Arazagak” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Aşağıdaki yorum alanına “Arazagak İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Arazagak İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Arazagak İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Araz Aknam, 26 Temmuz 1990 tarihinde İran’ın başkenti Tahran’da dünyaya geldi. Araz Aghnami Aknam, Türkiye Milli Amerikan Futbolu Takımı’nın bir üyesidir ve 90 numaralı forma ile sağ taraf defans pozisyonunda oynamıştır. 1.99 boyunda ve 128 kilogram olan Araz Aknam’ın annesi Türk, babası İran Azerisidir. Voleybolcu Ecem Alıcı ile evlidir.

6 yaşına dek İran’da yaşadı ve ardından İstanbul’a taşındı. Aknam, üniversiteden mezun olduktan sonra 2012 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı. 4 yıl ABD’de yaşadı ve 2016’da İstanbul’a döndü. İnşaat mühendisidir ve Yeditepe Üniversitesi’nden 2012 yılında mezun olmuştur. Fenerbahçe kongre üyesidir. İyi derecede İngilizce, Türkçe, Farsça, Azerice konuşabiliyor. Ayrıca az da olsa Almanca ve İspanyolca biliyor.

deneme bonusu