Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ali Koç’tan ‘ligden çekilme’ açıklaması

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 2 Nisan’daki Genel Kurul öncesi açıklamalarda bulundu. Koç, önlerinde iki seçeneğin olduğunu söylerken yarın teknik heyet ve futbolcularla Samandıra’da bir toplantı olacağını söyledi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç,

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, Genel Kurul gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Koç’un açıklamaları şöyle: “İki tane ekstrem var; Biri hiçbir şey yapmamak ki bana sorarsanız en kötüsü budur. Diğer ekstrem ise ligden çekilmek, bir süre futbol faaliyetlerini durdurmak. Bu iki ekstremin arasında muhtelif konular, alternatifler var. İnsanlarla istişare ettikçe daha da yeni fikirler geliyor.

Trabzonspor maçı, kesinlikle burada toplanmamızın ya da 2 Nisan’da genel kurula gitmemizin nedeni değildir. Bardağı taşıran damladır. Trabzon’daki olay tamamen organize ve belli bir amaçla bizi şampiyonluktan etmek üzerine kurulmuş bir örnek.

Yarın Samandıra’da teknik kadromuz ve oyuncularımızla konuşacağız.

Futbolcularımıza ceza vereceklermiş. Onların menfaatleri açısından inşallah vermezler. Türk futbolu uluslararası alanda sıkıntıya girer.

Trabzon Emniyeti, maça polis tahsis etmiyorsa ve tahsis ettiği polisleri dışarda bekliyorsa ev sahibi ne yapsın. Bize göre, Trabzon Emniyeti’nin büyük bir zaafı olmuştur ve emniyet müdürünün hala görevde olması da bizlere bir mesajdır.”

deneme bonusu